українська російська англійська
Мінтрансзв'язку: Украерорух запроваджує двоетапний відбір кандидатів для працевлаштування у 2011- 2012 роках
25.11.2010 | 18:40
Прес-служба Мінтрансзв'язку

Вперше Державне підприємство обслуговування повітряного руху України (Украерорух) запроваджує два етапи оцінювання в процесі конкурсного відбору для працевлаштування випускників вищих навчальних закладів за спеціальністю «обслуговування повітряного руху». Для цього затверджено методику формування рейтингу кандидатів для працевлаштування на посаду «диспетчер управління повітряним рухом-стажист» Украероруху на 2011-2012 роки.

Першим етапом оцінювання стане спеціальний тест Євроконтролю  «Робота з плановою інформацією» (Strip Display Management test), який у нашій країні буде застосовано вперше. За допомогою тесту, що моделює реальні професійні ситуації, оцінюватимуться здібності, навички та знання кандидатів. Також експерти матимуть змогу визначати можливості людини до одночасного виконання кількох дій: аналізу інформації, простих математичних розрахунків подумки, сприйняття інформації на слух, визначення конфліктних ситуації між літаками на підставі планової інформації.

До другого етапу оцінювання допускатимуться кандидати з найкращими результатами після проходження першого етапу, а їхня загальна чисельність буде удвічі перевищувати кількість заявлених вакансій на рік. Другий етап проводитиметься відповідно до порядку прийому на роботу кандидатів на посаду «диспетчер управління повітряним рухом-стажист», затвердженого 29 червня 2010 року.

Таким чином, вдасться досягти більш високої об’єктивності та ефективності оцінювання кандидатів, прогнозована кількість яких на наступний рік становить понад 300 осіб.

Детальна інформація про етапи, а також про результати оцінювання розміщуватиметься на спеціалізованому веб-сайті відділу управління людськими ресурсами Украероруху  http://hr.uksatse.ua/.

 

 

версія для друку