українська російська англійська
Держмитслужба звільнила 55 працівників Львівської митниці, задіяних у злочинних кримінальних схемах
25.11.2010 | 19:20
Прес-служба Держмитслужби

За результатами перевірки, проведеної Держмитслужбою України встановлено ряд порушень вимог законодавства України та службових обов’язків з боку посадових осіб Львівської митниці, пов’язаних з ввезенням на митну територію України товарів з уникненням від оподаткування. Комісією проведено звірку з польськими митними органами даних щодо в’їзду в Україну з території Республіки  Польщі транспортних засобів з товарами. Отримані результати дозволили виявити численні схеми контрабандного переміщення товарів через митний кордон України.

Причинами та умовами такого незаконного переміщення товарів через митний кордон України стало неналежне та несумлінне виконання службових обов’язків посадовими особами митних постів «Рава-Руська», «Мостиська», «Краковець», Служби боротьби з контрабандою та порушеннями митних правил Львівської митниці, неналежна взаємодія Львівської митниці з підрозділами Держприкордонслужби України, іншими правоохоронними органами, а також з суміжними підрозділами Митної служби Республіки Польща. Це призвело до систематичних порушень вимог Митного кодексу України під час пропуску на митну територію України товарів і транспортних засобів без проведення митного контролю, що сприяло реалізації протиправних схем ухилення від сплати податків до Державного бюджету України.

Наказом Держмитслужби 55 посадових осіб Львівської митниці звільнено з митних органів, 14 – понижені у спеціальному званні, 3 – попереджено про неповну службову відповідність, 15 – оголошено догану.

Держмитслужба звернеться до Генеральної прокуратури України та передасть результати перевірки для прийняття рішень в порядку статті 97 Кримінально-процесуального кодексу України.

 

версія для друку