українська російська англійська
Міноборони: Українські миротворці вирушають до Кот-Д'Івуару для забезпечення оперативної підтримки Місії ООН у цій країні на час проведення виборчої кампанії
26.11.2010 | 09:45
Прес-служба Міноборони

Сьогодні, 26 листопада, частина особового складу 56-го окремого вертолітного загону Збройних Сил України сил Місії ООН у Ліберії вирушить до Кот-Д’Івуару для забезпечення оперативної підтримки Місії ООН у цій країні на час проведення виборчої кампанії.

Український підрозділ загальною чисельністю до 25 осіб та два транспортних вертольоти Мі-8МТ розпочнуть передислокацію сил та засобів на територію ганійського авіаційного підрозділу на аеродромі Буаке, що у Кот-Д’Івуарі.

Відстань між базовим табором українського вертолітного загону у Ліберії до місця базування у Кот-Д’Івуарі складає 615 кілометрів, час перельоту становитиме більше трьох годин.

Серед основних завдань, що виконуватимуть українські військові авіатори у Республіці Кот-Д’Івуар, перевезення персоналу Місії ООН та високоповажних осіб, повітряне супроводження переміщення військ, перевезення та супроводження військових вантажів, медичне транспортування, участь у пошуково-рятувальних операціях.

 

версія для друку