українська російська англійська
ДПА: У Донецьку проходить Перший Національний фестиваль представників малого та середнього бізнесу "Підприємництво України: інновації і розвиток"
26.11.2010 | 11:30
Прес-служба ДПА

У Донецьку проходить Перший Національний фестиваль представників малого та середнього бізнесу «Підприємництво України: інновації і розвиток». У роботі фестивалю взяли участь заступник голови ДПА України Сергій Лекарь, народний депутат України, заступник голови Комітету з питань промислової, регуляторної політики та підприємництва Верховної ради України Ксенія Ляпіна, представники Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва, Торгово-промислової палати України, органів державної влади та місцевого самоврядування Донецької та інших областей, регіональних торгово-промислових палат України та бізнесу.

Слід зазначити, що в рамках національного фестивалю працюють спеціалізована міжрегіональна виставка-ярмарок «Малий бізнес України-2010» та четвертий національний форум представників малого та середнього бізнесу «Малий бізнесмайбутнє економічного розвитку України».      

У рамках пленарних засідань заходу проходять диспути на теми: «Що малий бізнес означає для України?»; «Чи потрібен малий бізнес Україні? Погляд бізнесу»; «Інновації в малому бізнесі: міф або реальність?» «Великий та малий бізнес. Чи можлива ефективна співпраця

Фестиваль покликаний не лише продемонструвати досягнення та інновації в малому та середньому бізнесі, а й виробити рекомендацій щодо підвищення ролі малого інноваційного підприємництва в процесі економічного росту в регіонах України.

 

версія для друку