українська російська англійська
ДПА: За участю податківців у Києві відбувся семінар, присвячений земельним відносинам в Україні
26.11.2010 | 15:30
Прес-служба ДПА

У приміщенні Торгово-промислової палати України в місті Києві відбувся семінар на тему: „Земельні відносини в Україні: Особливості правового та податкового регулювання. Судова практика”.

У заході взяли участь провідні фахівці Державної податкової адміністрації України, Державного комітету України із земельних ресурсів, судді Вищого адміністративного суду України, фахівці „Міжнародного аудиторського союзу та Міжнародного правового центру „EUCON”.

На семінарі розглядались актуальні проблеми набуття та розпорядження правами на земельні ділянки; порядок нарахування та сплати земельного податку та орендної плати за землю; податковий облік господарських операцій із земельними ділянками; окремі питання судової практики щодо земельних спорів.

Учасники семінару подякували фахівцям ДПА України та наголосили на корисності проведення таких семінарів як для бухгалтерів та аудиторів, так і для державних органів, оскільки вони дають можливість конструктивного діалогу, сприяють упередженню порушень законодавства та зміцненню партнерських відносин.

 

версія для друку