українська російська англійська
Мінтрансзв'язку: Укравтодор отримав 450 мільйонів євро на покращення підходів до Києва
26.11.2010 | 16:00
Прес-служба Мінтрансзв'язку

Державної службою автомобільних доріг Укравтодор залучено кредит Європейського банку реконструкції та розвитку у розмірі 450 мільйонів євро для реконструкції та капітального ремонту 400 км доріг на підходах до Києва у шести головних напрямках. Підписання Кредитної та Проектної Угод у рамках підготовки спільного між Україною та ЄБРР (за умови співфінансування ЕІБ) Проекту «Покращення транспортно-експлуатаційного стану автомобільних доріг на підходах до Києва» відбулося 26 листопада 2010 року.

Ділянки доріг на підходах до столиці за шістьма головними напрямками: М-06 Київ-Чоп (Київ-Житомир); М-07 Київ-Ковель-Ягодин (в межах Київської області); М-01 Київ-Чернігів-Нові Яриловичі (Київ-село Кіпті); М-05 Київ-Одеса (Київ-Біла Церква); Н-01 Київ-Знам'янка (Київ-Обухів); Р-02 Київ-Іванків-Овруч (Київ-Димер).

Автодороги М-06 Київ-Чоп та М-07 Київ-Ковель-Ягодин входять до програми підготовки до Євро-2012.

«Підписання кредитної угоди з ЄБРР є свідченням довіри міжнародних фінансових організацій нашій країні та підтримки курсу реформ, розпочатих Президентом і Урядом», – зазначив заступник голови Укравтодору Євген Прусенко.

Директор Департаменту з фінансування транспортної інфраструктури ЄБРР С’ю Барретт зазначила, що цей проект є важливим як для ЄБРР, так і для України, адже модернізація доріг в Україні дозволить покращити транспортне сполучення пан’європейськими транспортними коридорами, що сприятиме й розвитку економіки України. Крім того вона нагадала, що реалізація цього проекту дозволить підготувати дороги України до проведення в 2012 році фіналу чемпіонату Європи з футболу.

С’ю Барретт поінформувала, що це вже четвертий проект ЄБРР з Україною, що стосується доріг.

 

 

версія для друку