українська російська англійська
Мін'юст: Польща заявляє про готовність активізувати роботу щодо укладення двосторонніх договорів з Україною у правовій сфері
26.11.2010 | 17:25
Прес-служба Мін'юсту

Польща закликає Україну активізувати роботу щодо укладення двосторонніх міждержавних та міжвідомчих угод у правовій сфері. Така співпраця має широкі перспективи з огляду на проведення в Україні та Польщі фінального турніру чемпіонату Європи з футболу у 2012 році.

Про це заявив Міністр юстиції Польщі Кшиштоф Кв'ятковський під час двосторонньої зустрічі з Міністром юстиції України Олександром Лавриновичем, що відбулася у Стамбулі в рамках участі у 30-й Конференції міністрів юстиції держав-членів Ради Європи.

У ході зустрічі міністри юстиції України та Польщі обговорили кроки щодо підготовки та укладення двосторонніх міждержавних договорів про правову допомогу у цивільних та кримінальних справах, а також у сфері взаємного визнання та виконання судових рішень.

Олександр Лавринович та Кшиштоф Кв'ятковський обговорили також перспективи підписання міжвідомчої угоди між мін‘юстами України та Польщі. На думку міністрів, така угода матиме позитивні перспективи з урахуванням необхідності законодавчого та правового забезпеченння проведення  турніру чемпіонату Європи з футболу Євро-2012.

Крім того, сторони висловили зацікавленість щодо правової співпраці в галузі державного реформування.

 

версія для друку