українська російська англійська
Мінсім'ямолодьспорт: Протягом 2010 року відпочили та оздоровилися майже 55% українських школярів
26.11.2010 | 18:00
Прес-служба Мінсім'їмолодіспорту

Протягом 2010 року відпочили та оздоровилися майже 55% дітей шкільного віку. На цьому наголосив Міністр України у справах сім'ї, молоді та спорту Равіль Сафіуллін, виступаючи на Всеукраїнській нараді з питань підведення підсумків оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2010 року, яка відбулася 26 листопада в Клубі Кабінету Міністрів України.

Конференція зібрала представників парламенту, Уряду, центральних і місцевих органів виконавчої влади, дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, представників громадських організацій.

Як зазначив у своєму виступі Міністр України у справах сім'ї, молоді та спорту Равіль Сафіуллін, загальна кількість дітей, які відпочили та оздоровилися протягом 2010 року, складає майже 2 мільйони 362 тисяч дітей шкільного віку, що становить понад 54,6 % від загальної кількості школярів. За літній період оздоровлено понад 1,5 мільйона дітей пільгових категорій, з них: дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, – 94,3 % від загальної кількості дітей цієї категорії шкільного віку, дітей-інвалідів - 44,5 %, дітей з багатодітних і малозабезпечених сімей 66,8 %. У 8 регіонах кількість дітей шкільного віку, охоплених послугами оздоровлення та відпочинку,  перевищує 60 %.

Всього на оздоровлення та відпочинок дітей з усіх джерел використано майже 1 мільярд 486 мільйонів гривень.

 

версія для друку