українська російська англійська
Мінтрансзв'язку: Державіаадміністрація ініціює впровадження в Україні Європейських стандартів видачі свідоцтв персоналу з технічного обслуговування повітряних суден
26.11.2010 | 18:30
Прес-служба Мінтрансзв'язку

Державіаадміністрація ініціює впровадження в Україні Європейських стандартів видачі свідоцтв персоналу з технічного обслуговування повітряних суден. Про це йдеться у проекті наказу Мінтрансзв’язку «Про затвердження Правил видачі свідоцтв персоналу з технічного обслуговування повітряних суден (Part-66)», який виноситься на публічне громадське обговорення.

Варто зазначити, що з лютого 2007 року триває переговорний процес по укладенню нового базового договору між Україною та Європейським Союзом (ЄС) про асоціацію, включаючи Угоду про зону вільної торгівлі між Україною та ЄС. Паралельно з цим у грудні 2007 року розпочався переговорний процес щодо укладення Угоди між Україною та ЄС про Спільний авіаційний простір (САП).

Укладання Угоди між Україною та ЄС про САП передбачає об’єднання авіатранспортних ринків України та ЄС, що сприятиме більш ефективному використанню ринку авіаперевезень, покращенню якості послуг, розвитку транзитного потенціалу України, інтегрування України до Європейських авіаційних структур та зміцненню авторитету нашої країни як авіаційної європейської держави.

Реалізація акта позитивно вплине на стабільну роботу авіаційного транспорту, створить сприятливі умови для підтримання високого рівня експлуатації авіаційної техніки та дозволить забезпечити конкурентоспроможність авіаційного транспорту на міжнародному ринку транспортних послуг.

 

 

версія для друку