українська російська англійська
Держкомінформ: В Україні почнуть працювати технологічні брокери
26.11.2010 | 19:00
Прес-служба Держкомінформу

Державний комітет України з питань науки інновацій і інформатизації створює Центр трансферу технологій, який об'єднає всі мережі трансферу технологій, що існують в країні, в єдину інтерактивну систему. Таким чином, українські вчені за сприяння Центру трансферу технологій отримають можливість обмінюватися заявками і пропозиціями по наявних технологічних розробках безпосередньо з комерційними компаніями країн СНД і ЄС.

«Українська економіка сьогодні практично не отримує нових технологій, а вітчизняна наука не має можливості комерціалізувати свої розробки. Рівень трансферу технологій в Україні – один з гірших в світі. Це 124 місце в рейтингу ВЕФ за 2010 рік. У таких умовах економіка позбавлена можливості якісно розвиватися, і ці умови необхідно терміново міняти», - заявив глава Держкомінформнауки Володимир Семиноженко.

За його словами, сьогодні готуються зміни до Закону «Про державне регулювання діяльності у сфері трансферу технологій», спрямовані на істотне посилення захисту інтересів держави в цьому питанні і стимулювання вчених до комерціалізації власних розробок. Також в областях України активно розвивається мережа регіональних центрів науки інновацій та інформатизації, які будуть опорними структурами для Центру трансферу технологій.

 

версія для друку