українська російська англійська
Держкомпідприємництво: З прийняттям Податкового кодексу великий бізнес заплатить до бюджету на 100 мільярдів гривень більше
29.11.2010 | 12:00
Прес-служба Держкомпідприємництва

            Голова Держкомпідприємництва Михайло Бродський впевнений, що великий бізнес заплатить на 100 мільярдів більше до бюджету після ухвалення Податкового кодексу. 

            Нині малий бізнес за рік сплачує до бюджету лише 2,5 мільярди гривень, а великий – понад 448 мільярдів.

            "Після ухвалення нового Податкового кодексу великий бізнес заплатить ще 100 мільярдів. У нас у країні 1400 великих підприємств формують 85% всього пенсійного фонду, податку на прибуток і решти податків. В Україні є один системний платник податків - це великий бізнес і працівники, які там працюють. А малий бізнес платить 0,5%, хоча я можу довести, що взагалі 0,18%", – зазначив голова Держкомпідприємництва Михайло Бродський.

            Голова Держкомпідприємництва заявив, що при переведенні коштів в офшорні зони, де податок на прибуток нижчий за український, підприємцям потрібно буде сплачувати додатково 15 % від суми.  Крім того, за інформацією голови Держкомпідприємництва, у найближчі місяці  Кіпр, який є найголовнішою офшорною зоною, буде закритий.

 

версія для друку