українська російська англійська
Держкомнаркоконтроль: У Києві відбулася робоча зустріч із представниками Секретаріату Групи Помпіду, яка займається боротьбою з наркотичною діяльністю
29.11.2010 | 12:50
Прес-служба Держкомнаркоконтролю

Голова Державного комітету України з питань контролю за наркотиками Володимир Тимошенко провів у Києві робочу зустріч із представниками Секретаріату Групи Помпіду Ради Європи Томасом Каттау – заступником виконавчого секретаря цієї організації та адміністратором Сергієм Базарею, які 24-27 листопада 2010 року перебували в Україні.

Група Помпіду, членами якої є понад 30 європейських держав, реалізувала в нашій країні низку гуманітарних проектів і далі прагне розвивати співробітництво зі структурами, що залучені до антинаркотичної діяльності.

В Україні функції спеціально уповноваженого органу виконавчої влади у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів виконує Держкомнаркоконтроль. Відповідно до основних завдань він бере участь у формуванні та забезпеченні реалізації державної політики у цій сфері, контролює обіг наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, у межах своєї компетенції координує діяльність органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування. Державний комітет забезпечує взаємодію та інформаційний обмін з міжнародними організаціями і компетентними органами іноземних держав, а також представляє інтереси України у зазначеній сфері в міжнародних структурах.

Голова відомства Володимир Тимошенко, його заступники Ігор Коновалов, Володимир Ященко, а також фахівці аналітичного й моніторингового підрозділів Держкомнаркоконтролю обговорили з гостями зі Страсбурга (Франція) актуальні питання, пов’язані з підготовкою стратегії державної антинаркотичної політики, а також узгодили формат запланованого в Україні на 2011 рік круглого столу за участю заінтересованих міністерств, відомств та громадських організацій.

Представники Групи Помпіду підтвердили свою зацікавленість розвивати співробітництво з українськими органами освіти, охорони правопорядку, юстиції, соціальної політики, охорони здоров’я.

За підсумками зустрічі в Києві Володимир Тимошенко зазначив, що, готуючи проект майбутньої стратегії, компетентні органи спираються на власні оцінки розвитку наркоситуації в країні, а також беруть до уваги іноземний досвід, зокрема напрацювання країн-сусідів.

 

версія для друку