українська російська англійська
Мінтрансзв'язку: Перевізники України та Франції отримають по 6500 одноразових універсальних дозволів Євро-3 для здійснення перевезень у 2011 році
29.11.2010 | 14:50
Прес-служба Мінтрансзв'язку

Перевізники України та Франції отримають по 6500 одноразових універсальних дозволів Євро-3 для здійснення перевезень у 2011 році. Таке рішення було прийняте під час засідання Змішаної українсько-французької комісії з питань автомобільного транспорту, що відбулося 23 листопада 2010 року у Парижі. Українську делегацію очолив голова Державтотрансадміністрації Міністерства транспорту та зв’язку України Сергій Доброход. Францію представляв заступник директора Дирекції з питань транспортних послуг Генеральної Дирекції з питань внутрішнього транспорту та моря Міністерства з питань екології, енергетики, сталого розвитку та моря Франції Ан Дебар.

Українська та Французька сторони розглянули нагальні питання, пов'язані з вантажними та пасажирськими автомобільними перевезеннями.

Під час засідання учасники відзначили позитивну динаміку двостороннього зовнішньоторговельного обороту, що спостерігається з початку 2010 року, зокрема, стосовно експорту з України.

Після обговорення на 2011 рік було визначено квоту 6500 одноразових універсальних дозволів Євро-3 для кожної із сторін. Водночас у разі збільшення кількості перевезень ця цифра може бути збільшена за зверненням однієї зі сторін.

Нагадаємо, усі одноразові універсальні дозволи дають право здійснювати перевезення в/із третіх країн за умови транзиту транспортного засобу через країну його реєстрації (відповідно до ст.4 Угоди між Урядом України і Урядом Французької Республіки про міжнародні автомобільні перевезення, підписаної 11 листопада 1992 року).

Універсальні дозволи дійсні до 31 січня 2011 року.

 

версія для друку