українська російська англійська
Мінпромполітики: Українські металурги отримали новий контракт з Єгиптом
29.11.2010 | 15:35
Прес-служба Мінпромполітики

За результатами зустрічі Міністра промислової політики України Дмитра Колєснікова з Міністром оборонної промисловості Арабської Республіки Єгипет Саєдом Мешалом було підписано контракт між групою «Метінвест» та компанією «Абу Забел» Міноборонпрому Єгипту.

За умовами контракту, українські металурги поставлять до Єгипту 27 тисяч тонн слябів виробництва МК «Азовсталь» (місто Маріуполь).

Також за результатами зустрічі Саєд Мешал дав доручення організувати візит делегації представників Міністерства оборонної промисловості Єгипту для ознайомлення з виробничим потенціалом України.

Результатом такого візиту має стати визначення напрямів співробітництва у цивільній та військовій сферах виробництва, зокрема кооперація, передача технологій і спільні дослідження.

Конкретним напрямом взаємовигідної співпраці може стати налагодження промислової кооперації між АТ «АвтоКрАЗ», яке готове поставляти тільки шасі автомобіля для наступного встановлення на ньому різноманітного обладнання та устаткування, якого налічується понад 109 типів. Єгипетська сторона наразі проводить заводські випробування декількох вантажівок КрАЗ, на які встановлені мостові пороми єгипетського виробництва.

Міністр промислової політики України Дмитро Колєсніков перебував з візитом у Арабській Республіці Єгипет з 20 по 24 листопада. У рамках візиту було проведено Шосте засідання Міжурядової українсько-єгипетської спільної комісії з торгівлі, співголовою якої є український Міністр.

 

 

версія для друку