українська російська англійська
Мінтрансзв'язку: Аеропорт "Бориспіль" став першим в Україні аеропортом, в якому відкрито кінологічний центр
29.11.2010 | 16:45
Прес-служба Мінтрансзв'язку

У Міжнародному аеропорту «Бориспіль» відкрито кінологічний центр площею 500 квадратних  метрів. Аеропорт «Бориспіль» став першим аеропортом країни, в якому відкрито такий центр.

До кінологічного центру входять спеціально обладнані приміщення на 38 вольєрів із утепленою зимовою зоною, тренувальний майданчик для занять та тренувальний літак, на якому відпрацьовують робочі схеми із виявлення вибухових речовин та пристроїв.

Кінологічний центр у «Борисполі» дозволить покращити умови роботи собак, які завдяки своїм здібностям та постійним тренуванням допомагають працівникам комплексу авіаційної безпеки проводити в стислі терміни якісний контроль пасажирів та багажу на безпеку з метою виявлення вибухових речовин і пристроїв.

Кінологічний підрозділ авіаційної безпеки в ДП МА «Бориспіль» було засновано у 1999 році. Його робота здійснюється відповідно до міжнародних стандартів та рекомендацій європейських та світових організацій цивільної авіації. За час виконання інспекторами-кінологами та їхніми спеціально навченими вихованцями професійних обов’язків в аеропорту «Бориспіль» не трапилося жодної надзвичайної події. За допомогою службових собак виявлялася вогнепальна зброя, набої та компоненти вибухових речовин.

 

версія для друку