українська російська англійська
ДПА: Податкова міліція виявила 1674 факти надання незаконних послуг у сфері азартних ігор
30.11.2010 | 10:55
Прес-служба ДПА

Податкова міліція викрила підпільний гральний заклад у центрі міста Суми. Вилучено гральні автомати, системні блоки та монітори орієнтовною вартістю 80 тисяч гривень, а також близько 4 тисяч гривень готівки.

Цей гральний заклад, що працював як Інтернет-казино, був закритий правоохоронцями півроку тому. Згодом на місці вилученого комп'ютерного обладнання з'явились нові гральні пристрої, а відсутність зовнішньої реклами, додаткові засоби відеоспостереження та посилена охорона мали б, на думку правопорушників, забезпечити їм безхмарне існування.

 За заняття забороненими видами діяльності, крім адміністративної, передбачена також кримінальна відповідальність — до 5 років обмеження волі.

Внаслідок посилення контролю у цій сфері і спільних перевірок податкової служби та прокуратури на Сумщині припинив свою діяльність 21 нелегальний гральний заклад, у порушників вилучено гральне обладнання загальною вартістю понад 1,6 мільйона гривень.

Загалом, за словами заступника начальника Головного управління податкової міліції ДПА України Руслана Плюща, за 10 місяців в Україні податкова міліція виявила 1674 факти надання незаконних послуг у сфері азартних ігор, при цьому вилучено обладнання на суму майже 250 мільйонів гривень.

 

версія для друку