українська російська англійська
Мінтрансзв'язку: Вітчизняні авіамедичні екзаменатори готуються до переходу на міжнародні вимоги сертифікації авіаперсоналу
30.11.2010 | 14:50
Прес-служба Мінтрансзв'язку

У Державіаадміністрації підвели підсумки роботи медичної служби цивільної авіації за 2007-2010 роки та сформулювали основні стратегічні напрямки діяльності в сфері сертифікації авіаційного персоналу та підготовчі дії щодо переходу України з наступного року на міжнародні вимоги Part-medical. Науково-практичний семінар «Основні підсумки організації та проведення медичної сертифікації авіаційного персоналу цивільної авіації України за 2010 рік. Завдання медичної служби цивільної авіації України на 2011 рік», організований відділом авіаційної медицини Державіаадміністрації, проходив під головуванням першого заступника Голови Державіаадміністрації Олександра Гречка.

Більшість представлених результатів роботи лікарів, які брали участь у семінарі, підтвердили відповідність роботи медичної сертифікаційної комісії діючим європейським стандартам у галузі цивільної авіації JAR-FCL 3, а також технічну готовність переходу на нові міжнародні правила сертифікації авіаційного персоналу Part-medical.

До науково-практичного семінару були запрошені керівники авіапідприємств та навчальних закладів цивільної авіації України, головні лікарі медичних центрів та медико-санітарних частин, авіамедичні екзаменатори, представники провідних авіаперевізників країни.

 

 

версія для друку