українська російська англійська
Міноборони: Під час прийому громадян з особистих питань Міністр оборони України Михайло Єжель прийняв рішення щодо звернень, а деякі нагальні проблеми вирішив на місці
01.12.2010 | 11:30
Прес-служба Міноборони

            У Центральному будинку офіцерів Збройних Сил України Міністр оборони України Михайло Єжель провів черговий прийом громадян з особистих питань. Всього на прийом записалося 26 осіб. З них 18 клопотали з приводу забезпечення  службовим або постійним житлом. 5 громадян просили главу оборонного відомства сприяти у вирішенні їх кадрових проблем. Троє заявників звернулися з інших питань.

            Слід зазначити, що серед відвідувачів, що звернулися з питань забезпечення житлом, п’ятеро осіб клопотали перед главою військового відомства щодо надання дозволу змінити статус житла, у якому вони на даний час проживають, зі службового на постійне.

            Михайло Єжель прийняв позитивні рішення по суті звернень капітана 2-го рангу запасу, учасника бойових дій Олексія Гурецького з міста Кам’янець-Подільського, полковника Віктора Сави з міста Одеса та полковника запасу Петра Шутя, що проживає у Києві.

            Міністр оборони України поставився з особливою увагою до житлової проблеми удови військовослужбовця Тетяни Істоміної з Харкова, яка після загибелі чоловіка залишилася не забезпеченою житлом з двома доньками та онуком. Михайло Броніславович зателефонував голові Харківської обласної державної адміністрації Михайлу Добкіну і попросив виділити трикімнатну квартиру Міністерству оборони для сім’ї Істоміних у борг. Голова Харківської обласної державної адміністрації пообіцяв піти назустріч сім’ї харків’ян. 

            Позитивно вирішив Михайло Єжель і прохання генерал-майора запасу Віталія Снятовського з Одеси, який просив виконати рішення суду щодо поновлення дії наказу Міністра оборони України про нагородження його відзнакою Міністерства оборони УкраїниІменна вогнепальна зброя”.

            Підполковник запасу  Олександр Рускевич з Полтави одержав схвальне рішення на переведення його сина за сімейними обставинами для подальшого проходження служби за місцем проживання батьків.

            Полковника Василя Іванчука, який цього року закінчив курс навчання в Національному університеті оборони і  висловив незгоду з розподілом на посаду, яка не відповідає профілю його підготовки, Михайло Єжель запропонував найближчим часом посилити технічну складову Головної інспекції Міністерства оброни України.

            Під час спілкування з громадянами Міністр оборони України Михайло Єжель намагався максимально уважно вислухати кожного і по можливості вирішити його проблему або виконати прохання. Він звернув увагу керівників департаментів та управлінь Міноборони та Генерального штабу, які брали участь у прийомі громадян з особистих питань як члени робочої групи, на необхідність посилення роботи зі зверненнями людей.   

 

 

версія для друку