українська російська англійська
Мінтрансзв'язку: Міжнародна морська організація проведе семінар для українських моряків
01.12.2010 | 12:45
Прес-служба Мінтрансзв'язку

З 7 по 9 грудня 2010 року в Одесі відбудеться  регіональний семінар з імплементації Міжнародної конвенції контролю за забрудненням і відходами суден  (Конвенція AFS).

Семінар - спільна ініціатива Міжнародної морської організації (ІМО), Комісії з захисту Чорного моря при Бухарестській конвенції (Конвенція з захисту Чорного моря від забруднення 1992 року) та Міністерства транспорту та зв'язку України. 

Його мета – ознайомлення учасників з Конвенцією AFS та відповідним регіональним законодавством, надання необхідної інформації для заохочення країн (особливо тих, які не є сторонами Конвенції AFS) ратифікувати, реалізувати і дотримуватися вимог Конвенції AFS, а також представлення та обговорення процедур і керівних принципів для перевірки, обстеження та сертифікації суден і гарантування безпечного видалення і захоронення відходів в рамках Конвенції AFS.

У семінарі візьмуть участь представники керівництва національних органів, відповідальних за запобігання та контроль за забрудненням суден із України, Албанії, Азербайджану, Болгарії, Грузії, Молдавії, Російської Федерації, Румунії, Туреччини, Хорватії, Чорногорії. Семінар буде складатися з дводенного навчання, зокрема, презентацій, дискусій та одноденного практичного курсу.

 Відповідальною установою за організацію та проведення семінару є ДП «Інформаційно-аналітичний центр морського і річкового транспорту».

 

версія для друку