українська російська англійська
Міноборони: У Національному військово-історичному музеї України відкривається виставка "Збройні Сили України на варті держави"
01.12.2010 | 16:50
Прес-служба Міноборони

Завтра, 2 грудня, о 16.00, з нагоди 19-ї річниці Збройних Сил України та столітнього ювілею створення першого в Україні військово-історичного музею, у Києві, в Національному військово-історичному музеї України відбудеться урочисте відкриття виставки “Збройні Сили України на варті держави”.

Планується, що виставку урочисто відкриє Міністр оборони України Михайло Єжель. У заході також візьмуть участь перший Міністр оборони Костянтин Морозов, колишній начальник Генерального штабу Анатолій Лопата, перший командувач Сухопутними військами Василь Собков, перший командувач Військово-Морськими Силами Борис Кожин.

В експозиції виставки розкривається історія створення та становлення сучасних Збройних Сил, видів та родів військ, миротворчої діяльності та міжнародної співпраці.

Серед виставлених експонатів є особисті речі керівників оборонних відомств, начальників Генерального штабу та командувачів видами Збройних Сил України, військовослужбовців.

На виставці також можна буде побачити зразки стрілецької зброї, гранатомети різних модифікацій, крупнокаліберні кулемети та інші види озброєння, спеціальна форма одягу танкових та аеромобільних військ, льотного складу авіації, моряків та польової загальновійськової форми у повному спорядженні.

 

версія для друку