українська російська англійська
Мінтрансзв'язку: На станції Донецьк введено в експлуатацію новий пост електричної централізації
01.12.2010 | 17:20
Прес-служба Мінтрансзв'язку

На станції Донецьк введено в постійну експлуатацію новий сучасний пост електричної централізації стрілок і сигналів.

Переоснащення цієї станції пристроями електричної централізації здійснювалося в рамках виконання комплексної реконструкції всього вокзального комплексу до чемпіонату Європи з футболу 2012 року.

В електричну централізацію включені 138 стрілок, на 136 з них встановлені нові електроприводи типу СП-6М. Встановлено 104 стативи, 8 панелей харчування. Крім того, встановлені і захищені саркофагами 288 дросель-трансформаторів.

У приміщенні чергового по станції змонтовано сучасні секції виносного табло з субблоки і пульт-маніпулятор. Для забезпечення централізованого управління прокладено понад 180 км кабельно-провідникової продукції. Проведена модернізація поїзного радіозв'язку і зв'язку з використанням сучасних технологій.

У новій будівлі поста ЕЦ розташовані технічні приміщення (зв'язкова, кросова, апаратна, релейна, акумуляторна, резервна електростанція) та створені належні санітарно-побутові умови для працівників (кімнати відпочинку, прийому їжі, душові кабіни).

Нагадаємо, роботи з будівництва поста електричної централізації стрілок і сигналів на станції Донецьк проводилися з листопада 2009 року. Їхня вартість становила 18 мільйонів 617 тисяч гривень.

 

версія для друку