українська російська англійська
Мінприроди: З Івано-Франківської області відвантажують другу партію гексахлорбензолу
01.12.2010 | 18:00
Прес-служба Мінприроди

Станом на 1 грудня здійснюється завантаження у спеціалізовані залізничні вагони та підготовка до вивезення з Івано-Франківської області другого вантажу з гексахлорбензолом обсягом 1500 тонн.

Комплекс робіт зі збирання, перезатарювання та вивезення відходів гексахлорбензолу в місті Калуш здійснює державне підприємство "Національний центр поводження з небезпечними відходами" при Мінприроди України. Роботи проводяться відповідно до тимчасового технологічного регламенту Міністерства охорони навколишнього природного середовища України, погодженого Міністерством України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи.

При затарюванні й транспортуванні гексахлорбензолу вживаються підвищені заходи безпеки. Зокрема, ГХБ транспортують у спеціальній герметичній тарі (біг-бегах), що відповідає вимогам Базельської конвенції про контроль за транскордонним перевезенням небезпечних відходів. Хід робіт контролюється спеціальними комісіями, до складу яких включено представників Державної екологічної інспекції, СЕС та МНС України. Проведено навчальні роботи з працівниками залізниці та морського порту, які відповідають за перевезення та перевантаження партії.

З України вантаж ГХБ морським шляхом вирушить до Великобританії, де токсичні відходи утилізують на спеціалізованому підприємстві.

 

 

версія для друку