українська російська англійська
Держкомінформнауки: Електронний уряд працюватиме в інтересах громадянського суспільства
01.12.2010 | 17:00
Прес-служба Держкомінформнауки

            «Електронний уряд – не просто технологія 21 сторіччя. Це, насамперед, інноваційна соціальна практика. Електронне урядування так само підвищує роль суспільства в прийнятті державних рішень, сприяє прозорості та ефективності цього процесу, як і демократичні вибори», – сказав голова Держкомінформнауки Володимир Семиноженко.

            Він нагадав, що, згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів, в Україні реалізується пілотний проект впровадження електронного урядування. Проект має потужну технологічну базу, розроблену українськими IT-спеціалістами та інженерами.

            Можливість швидкісного доступу до електронного уряду забезпечуватиме цифрова абонентська лінія Digital Subscriber Line. В межах проекту передбачено створення т.зв. «єдиного вікна», який є прообразом системи електронного документообігу між державою і громадянами. Перехід до цієї системи значно спростить та уніфікує надання звітності до фінансових і соціальних закладів України. У свою чергу, урядовці зможуть зекономити свій робочий час за допомогою відеоконференцзв’язку. Він дозволить проводити щоденні наради з регіонами по всій країні одночасно, здійснювати оперативний обмін інформацією та практикувати віддалені тренінги для персоналу.

            Про те, як реалізується проект, можна буде дізнатися на сайті www.nc.gov.ua, який створений Національним центром електронного урядування за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження». На сайті надаватимуться безкоштовні юридичні консультації з питань реалізації конституційних прав громадян на звернення до органів державної влади та місцевого самоврядування.

 

версія для друку