українська російська англійська
МЗС: Сьогодні відбудеться П'ята щорічна церемонія вручення нагород за особливі заслуги з протидії торгівлі людьми
02.12.2010 | 09:30
Прес-служба МЗС

2 грудня 2010 року Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) України організовує П’яту щорічну церемонію вручення нагород за особливі заслуги з протидії торгівлі людьми, яка проходитиме в приміщенні Київського Академічного театру ляльок (вулиця Грушевського, 1-а, 19.00).

Церемонії передуватиме прес-конференція (о 17:45) за участю Міністра внутрішніх справ України Анатолія Могильова, Міністра у справах сім’ї, молоді та спорту України Равіля Сафіулліна, Надзвичайного та Повноважного Посла США в Україні Джона Теффта, Координатора системи ООН/Постійного Представника ПРООН в Україні Олів’є Адама та Голови Представництва МОМ в Україні Манфреда Профазі.

Високу відзнаку „За хоробрість та особистий внесокотримає український дипломат, другий секретар з консульських питань Посольства України в Республіці Індонезія Анатолій Писаревський за надане сприяння у визволенні протягом 2010 року громадян України – жертв торгівлі людьми з місць їхнього примусового утримання міжнародним злочинним угрупованням.

Акредитація представників ЗМІ проводиться прес-службою Представництва МОМ в Україні. Контактна особа – Світлана Слабінська (тел.: +38 044 568 50 15, +38 050 904 22 61, або за електронною адресоюukrainepr@iom.int).

 

версія для друку