українська російська англійська
Мінрегіонбуд продовжить працювати над розвитком місцевого самоврядування в Україні
02.12.2010 | 11:10
Прес-служба Мінрегіонбуду

У 2011 році Мінрегіонбудом буде проведено тиждень місцевої демократії та 17 сесію Європейської конференції міністрів, відповідальних за регіональне та місцеве врядування.

Про це йдеться у розпорядженні Кабінету Міністрів України «Про затвердження плану заходів з реалізації рішень 16-ї сесії Європейської конференції міністрів, відповідальних за регіональне та місцеве врядування», затверджене в рамках засідання Кабінету Міністрів України 1 грудня 2010 року.

Міністерство регіонального розвитку та будівництва України спільно з Державним фондом сприяння місцевому самоврядуванню в Україні та всеукраїнськими асоціаціями органів місцевого самоврядування мають провести низку заходів, націлених на реалізацію в Україні Утрехтського порядку денного щодо забезпечення доброго місцевого самоврядування на 2010-2011 роки.

Серед найважливішихпроведення під час Всеукраїнських муніципальних слухань обговорень проблематики і завдань органів державної влади та органів місцевого самоврядування, підготовка національної доповіді про сучасний стан та перспективи розвитку місцевого самоврядування, проведення в Україні Європейського тижня місцевої демократії, а також 17-ї сесії Європейської конференції міністрів, відповідальних за регіональне та місцеве врядування.

На думку експертів, реалізація цих заходів допоможе зміцнити місцеву та регіональну демократію в Україні, а також сприятиме впровадженню європейських ініціатив у сфері місцевого, регіонального та просторового розвитку.

 

версія для друку