українська російська англійська
Мінсім'ямолодьспорт: Утворено Оргкомітет з підготовки заявки до МОК на здобуття права проведення в 2022 році зимових Олімпійських та Паралімпійських ігор в Україні
02.12.2010 | 13:25
Прес-служба Мінсім'їмолодіспорту

Створено організаційний комітет з підготовки та супроводження заявки до Міжнародного олімпійського комітету про здобуття права на проведення в 2022 році зимових Олімпійських та Паралімпійських ігор в Україні. Відповідне розпорядження було ухвалене на засіданні Уряду.

Метою ухваленого розпорядження є створення належних умов для успішної участі України у тендері на право проведення в 2022 році зимових Олімпійських та Паралімпійських ігор.

"Робота організаційного комітету дозволить розробити та затвердити план заходів з підготовки та супроводження заявки до Міжнародного олімпійського комітету на високому організаційному рівні", - зазначив на засіданні Уряду Міністр України у справах сім'ї, молоді та спорту Равіль Сафіуллін.

Також Міністр повідомив, що розпорядження дозволить запровадити комплексну взаємодію державних органів виконавчої влади, до компетенції яких належать питання щодо проведення в країні подібних міжнародних спортивних заходів світового рівня, із громадськими організаціями, громадянами та суб'єктами системи фізичної культури і спорту під час підготовки необхідних матеріалів.

Нагадуємо, документ розроблено на виконання доручення Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2010 року (№ 61958/1/1-10) до протокольного рішення за результатами засідання Громадської ради під головуванням Президента України  Віктора Януковича про подання у встановленому порядку урядового рішення щодо утворення організаційного комітету з метою підготовки необхідних матеріалів для подання та супроводження заявки до Міжнародного олімпійського комітету про здобуття права на проведення в 2022 році зимових Олімпійських та Паралімпійських ігор в Україні.

 

версія для друку