українська російська англійська
Мінсім'ямолодьспорт: Уряд схвалив угоду між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Молдова про співробітництво в галузі молодіжної політики"
02.12.2010 | 15:00
Прес-служба Мінсім'їмолодіспорту

Затверджено постанову Кабінету Міністрів України «Про затвердження угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Молдова про співробітництво в галузі молодіжної політики», розроблену Міністерством України у справах сім'ї, молоді та спорту. Постановою затверджено угоду між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Молдова про співробітництво в галузі молодіжної політики.

Реалізація постанови сприятиме розвитку українсько-молдавських відносин, зокрема в галузі молодіжної політики,  шляхом реалізації програм молодіжних обмінів та обмінів фахівцями в галузі молодіжної політики, які схвалюватимуться протоколами, що будуть підписуватися на виконання угоди і виконуватимуться за рахунок бюджетних коштів, що виділяються на фінансування молодіжних програм.

Нагадаємо, що проект акту було погоджено без зауважень Міністерством закордонних справ,  Міністерством економіки України, Міністерством фінансів України та  Міністерства юстиції України.

Також проект акту схвалено на засіданні урядового комітету з питань  національної безпеки, правової, молодіжної  політики, екології та підготовки до проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу.

 

 

версія для друку