українська російська англійська
МЗС: Під головуванням Міністра закордонних справ України Костянтина Грищенка відбулося 13-е засідання Ради міністрів ГУАМ
02.12.2010 | 18:20
Прес-служба МЗС

2 грудня в рамках саміту ОБСЄ в Астані під головуванням Міністра закордонних справ України Костянтина Грищенка відбулося 13-е засідання Ради міністрів ГУАМ. У зустрічі взяли участь Міністр закордонних справ Грузії Григол Вашадзе, заступник Міністра закордонних справ Азербайджану Араз Азимов та заступник Міністра закордонних справ та європейської інтеграції Молдови Андрій Попов.

У ході засідання міністри розглянули хід виконання Плану дій ГУАМ до кінця поточного року в рамках головування України, спрямований на поглиблення галузевого співробітництва. У зв’язку з цим Генеральний секретар ГУАМ Валерій Чечелашвілі відзначив, що суттєва активізація діяльності галузевих робочих груп цього об’єднання протягом 2010 року є логічним результатом зусиль головування України в ГУАМ.

Сторони також затвердили основні напрями взаємодії держав-членів в рамках міжнародних організацій.

Керівники зовнішньополітичних відомств обговорили перспективи розширення співробітництва у форматі „ГУАМ+” з країнами-партнерами Організації, зокрема з США та Японією, а також питання практичної участі ГУАМ в реалізації флагманських ініціатив Східного партнерства „Інтегроване управління кордонами” та „Попередження, готовність та реагування на природні та техногенні катастрофи”.

 

версія для друку