українська російська англійська
Мінтрансзв'язку: Визначено порядок інформування про надзвичайні ситуації на автодорогах
02.12.2010 | 17:10
Прес-служба Мінтрансзв'язку

Затверджений порядок оперативного інформування учасників дорожнього руху про надзвичайні ситуації природного або техногенного характеру, що сталися на автомобільних дорогах загального користування, ускладнення  гідрометеорологічних та інших умов дорожнього руху, стану проїзду, дорожнього покриття та аварійності.

Про це йдеться у спільному наказі Мінтрансзвязку,  Укравтодору, МВС, МНС та Держкомтелерадіо, розробленому для вдосконалення взаємодії, оперативного реагування та своєчасного інформування.

Згідно з запропонованим порядком, оперативне інформування водіїв здійснюватиметься за такою схемою: оперативна інформація про ускладнення погодних умов на території країни надходить від Укргідрометцентр МНС засобами факсимільного чи електронного зв’язку до зазначених міністерств та відомств. Одночасно Укргідрометцентром МНС інформація доводиться до засобів масової інформації.

Головавтотрансінспекція через свої територіальні органи інформує пасажирських перевізників про гідрометеорологічні умови.

При виникненні надзвичайних ситуацій, пов’язаних з обмеженням руху чи порушенням автомобільного сполучення під час ускладнення погодних умов, після отримання інформації від дорожніх підприємств, дорожньо-експлуатаційних організацій чи підрозділів дорожньо-патрульної служби Державтоінспекції служби автомобільних доріг в Автономній Республіці Крим, областях та місті Севастополі негайно подають оперативну інформацію про перешкоди та умови руху на дорогах до чергового Укравтодору. Далі черговий Укравтодору факсом або електронною поштою доводить до чергових Мінтрансзв’язку, МНС, МВС та Держкомтелерадіо, асоціацій автомобільних перевізників.

 Узагальнена оперативна інформація про тимчасове обмеження або заборону руху транспортних засобів на автомобільних дорогах загального користування або окремих ділянках доріг подається черговим Укравтодору черговому Мінтрансзв’язку та черговим службам  МНС та ДДАІ МВС щодня.

 

 

версія для друку