українська російська англійська
МОН: Перший заступник Міністра освіти і науки Борис Жебрівський зустрівся з заступником голови відділу історичної освіти директорату з питань освіти Ради Європи Тетяною Мілко
02.12.2010 | 12:50
Прес-служба МОН

Під час зустрічі обговорено низку питань щодо шляхів розвитку історичної освіти України. Представник Ради Європи запевнила керівництво МОН у підтримці директорату з питань освіти Ради Європи освітніх  реформ, що проводяться в Україні. Зокрема обговорювалися питання двосторонньої співпраці в галузі мовної освіти, підготовки вчителів на засадах компетентнісного підходу, важливість врахування міжкультурного та міжрелігійного діалогу у навчальному процесі. Також порушувалося питання підтримки Радою Європи підготовки спільного російсько-українського посібника для вчителів історії.

Борис Жебрівський висловив задоволення співпрацею з директоратом   з питань освіти Ради Європи та наголосив на важливості регіональної співпраці.  Особливо він звернув увагу на запропоновану програму «Київська ініціатива в освіті» у рамках програми «Східне партнерство». «Київська ініціатива в освіті» якнайкраще відображає основні цінності та пріоритети Ради Європи.

Учасники дійшли домовленості про проведення низки семінарів в Україні з найактуальніших питань мовної та історичної освіти під егідою Ради Європи.

версія для друку