українська російська англійська
Мінтрансзв'язку: Добиратися до Києва на Євро-2012 можна буде і по Дніпру
02.12.2010 | 19:00
Прес-служба Мінтрансзв'язку

Державна адміністрація морського і річкового транспорту в рамках підготовки до Євро-2012 підтримує ідею організації рейсів із європейськими футбольними вболівальниками й туристами до Києва по Дніпру. Буде розроблений план дій, згідно з яким буде розглянута можливість довгострокового швартування суден біля спеціально обладнаних причалів у Києві з метою використання їх у якості готельних комплексів для пасажирів на час проведення Євро-2012.

Відповідна домовленість була досягнута сьогодні, 2 грудня, під час зустрічі фахівців Урморрічфлоту з експертом Німецького товариства технічного співробітництва в Україні Ульріхом Бекером.

Під час зустрічі німецький експерт висловив сподівання, що до транспортування по Дніпру туристів можна буде залучити не лише європейські судноплавні компанії, але й український пасажирський флот.

У свою чергу заступник голови Укрморрічфлоту Борис Козир наголосив, що європейцям буде надано всебічну підтримку з боку державних органів, які відповідають за експлуатацію причалів, пасажирські перевезення та безпеку судноплавства по внутрішніх водних шляхах.

Нагадаємо, раніше Міністр транспорту та зв’язку Костянтин Єфименко визначив низку пріоритетних завдань, спрямованих на відкриття внутрішніх водних шляхів для заходу іноземних суден. Нині для проходу іноземних суден по Дніпру необхідно отримати тимчасовий разовий дозвіл від Укрморрічфлоту. Водночас оскільки між Урядами Німеччини та України підписано угоду про судноплавство на внутрішніх водних шляхах, то такий дозвіл німецьким судновласникам не потрібен.

 

 

версія для друку