українська російська англійська
Міноборони: У Євпаторії представники різних військових формувань взяли участь у турнірі з армспорту, присвяченому 19-й річниці Збройних Сил України
03.12.2010 | 16:15
Прес-служба Міноборони

До 19-ї річниці Збройних Сил України у Євпаторії відбувся ІІ відкритий особисто-командний чемпіонат з армспорту Національного центру управління та випробувань космічних засобів, у якому взяли участь команди різних військових формувань України.

У змаганнях взяли участь п’ять команд – господарі турніру, представники 55-го зенітного ракетного полку Повітряних Сил ЗС України та окремого батальйону Внутрішніх військ МВС України, дислоковані у Євпаторії, а також дві команди  Військово-Морських Сил Збройних Сил України – збірна Севастопольського гарнізону ВМС та Південної військово-морської бази ВМС.

Спортсмени змагалися за призи у трьох вагових категоріях: до 85 кг, до 95 кг і понаде 95 кг.

В особистому заліку переможцями стали чемпіон України, володар Кубку України, багаторазовий чемпіон Збройних Сил України кандидат у майстри спорту капітан 3-го рангу Андрій Лядов, срібний призер чемпіонатів України, кубків України та чемпіонатів Збройних Сил України кандидат у майстри спорту капітан-лейтенант Олег Євстратов (збірна Севастопольського гарнізону ВМС), а у ваговій категорії понаде 95 кг у другий раз поспіль переміг чемпіон Автономної Республіки Крим, багаторазовий переможець спартакіад АРК, призер Чемпіонатів Збройних Сил України кандидат у майстри спорту підполковник Сергій Шугалей (Національний центр управління та випробувань космічних засобів).

Переможцями ІІ-го відкритого особисто-командного Чемпіонату з армспорту Національного центру управління та випробувань космічних засобів стала команда господарів.

Другу сходинку п’єдесталу пошани зайняла збірна Севастопольського гарнізону ВМС, а третю – команда євпаторійського окремого батальйону Внутрішніх військ МВС України.

"Господарі змагань організували та провели для спортсменів та тренерів екскурсію цією унікальною військовою частиною, показали музей та розповіли про її історію й сьогодення", – зазначив начальник фізичної підготовки та спорту ВМС ЗС України полковник Микола Горник.