українська російська англійська
Мінпаливенерго: Керівники галузі обговорили плани реконструкції та модернізації ГТС України на 2011 рік
03.12.2010 | 17:00
Прес-служба Мінпаливенерго

Сьогодні на компресорній станції «Ромни» Управління магістральних газопроводів (УМГ) «Київтрансгаз» відбулася нарада з питань підготовки та проведення робіт з реконструкції та модернізації газотранспортної системи (ГТС) України у 2011 році під головуванням Міністра палива та енергетики Юрія Бойка.

У нараді взяли участь голова правління Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України» Євген Бакулін, директор ДК «Укртрансгаз» Сергій Винокуров та інші фахівці підприємств галузі.

За результатами наради було затверджено Програму реконструкції, технічного переоснащення, розширення та планово-попереджувальних ремонтів об’єктів ДК «Укртрансгаз» та Програму капітальних інвестицій на 2011 рік.

Під час наради голова правління Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України» Євген Бакулін зазначив, що на виконання програми реконструкції об’єктів ГТС будуть направлятися кошти від поточної господарської діяльності Компанії та додатково залучатися інвестиції.

«Виконання програми дозволить гарантувати надійну та безперебійну роботу нашої газотранспортної системи у наступному році», – наголосив Євген Бакулін.

 

версія для друку