українська російська англійська
Мінтрансзв'язку: Іллічівський порт розвиватиме співробітництво із сирійським портом Тартус
06.12.2010 | 15:50
Прес-служба Мінтрансзв'язку

У рамках візиту до України Президента Сирійської Арабської Республіки Башара Аль-Асада відбулось підписання двостороннього протоколу про співробітництво між державним підприємством «Іллічівський морський торговельний порт» та морським портом Тартус.

Протоколом передбачено зміцнення та розвиток взаємин між портами Тартус та Іллічівськ щодо зростання транспортних і вантажних потоків, ефективне використання існуючого потенціалу, зокрема, у напрямку ро-ро та контейнерних перевезень, обмін досвідом з питань розвитку портів.

Цей документ – надійна ланка розвитку транспортного співробітництва двох країн. Президент України Віктор Янукович відзначив значну перспективу для розвитку українськосирійських відносин щодо стратегічного партнерства з країнами п’яти морівБалтійського, Чорного, Середземного, Червоного та Перської затоки – з метою об’єднання транспортних коридорів та істотного збільшення товарообігу.

Підготовка до підписання протоколу велась у межах роботи міжурядової українсько-сирійської комісії з питань торговельно-економічного та науково-технічного співробітництва і тривала понад рік.

 

версія для друку