українська російська англійська
ДПА: Україна та Грузія поглиблюють співробітництво в митній сфері
06.12.2010 | 17:30
Прес-служба ДПА

Розпочався візит делегації Служби доходів Міністерства фінансів Грузії на чолі з начальником Служби доходів Гіоргі Цхакаія до Державної митної служби України.

Робоча зустріч з керівництвом української митниці розпочала візит, під час якого грузинській стороні буде представлений український досвід організації боротьби з контрабандою, система аналізу ризиків, проект «Електронна митниця». Головуючим на зустрічі від приймаючої сторони є Голова Держмитслужби України Ігор Калєтнік.

Під час зустрічі сторони обговорили низку питань співробітництва, зокрема: стан розвитку митних служб України та Грузії; інформаційний обмін у рамках реалізації протоколу між митними відомствами про організацію обміну попередньою інформацією про товари та транспортні засоби, які переміщуються через державні кордони України та Грузії; встановлення практичного співробітництва в галузі професійної підготовки та підвищення кваліфікації кадрів та питання реалізації міжвідомчого протоколу про порядок співробітництва з питань обміну митною статистичною інформацією. Окрім того, під час зустрічі заплановано обговорити можливість співробітництва між митними службами України та Грузії щодо взаємного визнання результатів митного контролю товарів та транспортних засобів, а також митного забезпечення, яке було накладено під час здійснення митних процедур.

Передбачено, що під час візиту в Україну делегація Грузії відвідає Дніпропетровську, Південну та Чопську митниці, а також проведе зустріч з представниками бізнесу, який здійснює зовнішньоекономічні операції між Україною та Грузією.

За результатами кількаденного візиту сторони мають узгодити низку питань та укласти ряд домовленостей.

 

версія для друку