українська російська англійська
Мінтрансзв'язку: Штрафні санкції за втручання у діяльність залізничного транспорту зросли більш ніж у 4 рази
06.12.2010 | 18:00
Прес-служба Мінтрансзв'язку

Верховна Рада України 248 голосами народних депутатів ухвалила Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за втручання в діяльність транспорту».

Закон передбачає підвищення розмірів штрафних санкцій більш ніж у 4 рази за порушення правил по охороні порядку і безпеки руху на залізничному транспорті, користування засобами залізничного транспорту, порушення правил, спрямованих на забезпечення схоронності вантажів на залізничному, морському, річковому та автомобільному транспорті.

Якщо раніше за перехід залізничної колії у невстановленому місті з правопорушника стягували не більше 17 гривень штрафу, то з набуттям чинності зазначеного закону порушник може сплатити у 10 разів більше. За зрив залізничної пломби з вагону раніше порушника могли штрафувати на 85 гривень, то відтепер за таке порушення він буде сплачувати більше 500 гривень.

Залізничники сподіваються, що завдяки посиленню відповідальності за втручання в діяльність транспорту зменшиться кількість випадків незаконних посягань на вантажі та майно залізниць. З початку поточного року працівники воєнізованої охорони залізничного транспорту затримали 18229 порушників правил, встановлених на залізничному транспорті. З них 16696 осіб було оштрафовано на загальну суму 161,8 тисячі гривень.

 

версія для друку