українська російська англійська
Мін'юст: Під час "Тижня права" в Україні буде проведено тисячі правоосвітніх та правозахисних заходів
06.12.2010 | 18:30
Прес-служба Мін'юсту

Під час щорічної загальноукраїнської акції «Тиждень права», яка втретє відбувається в нашій державі, в Україні буде проведено тисячі правоосвітніх  та правозахисних заходів. Про це йшлося під час церемонії відкриття акції, яка сьогодні відбулася в Міністерстві юстиції.

Всеукраїнську акцію приурочено до міжнародного Дня прав людини, який щороку відзначається у світі 10 грудня.

Серед найважливіших заходів «Тижня права» - надання безкоштовної правової допомоги громадянам провідними юристами та фахівцями органів юстиції.

Під час «Тижня права» будуть проведені майстер-класи відомих юристів для юристів-початківців та юридичної молоді, плануються зустрічі учнівської та студентської молоді з працівниками органів РАЦС, ДВС, представниками органів нотаріату.

Крім того, відбудуться виставки, форуми, круглі столи, присвячені правам людини, бесіди-лекції з актуальних правових проблем; виставки юридичної літератури.

До участі у проекті можуть долучатися всі бажаючі: як у статусі гостя, безпосереднього учасника, так і ініціатора того чи іншого проекту. Наразі вже є офіційні домовленості про підтримку Тижня права з боку правничих організацій, міжнародних донорських організацій, засобів масової інформації.

 

версія для друку