українська російська англійська
МЗС: Міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко виступив у Шведському Інституті міжнародних відносин
07.12.2010 | 10:45
Прес-служба МЗС

У рамках робочого візиту в Стокгольм Міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко виступив у Шведському Інституті міжнародних відносин.

Під час заходу Міністр поінформував про внутрішньополітичну ситуацію в Україні та її зовнішньополітичні пріоритети. Він наголосив на приналежності нашої країни до європейського географічного, політичного та культурного простору.

Костянтин Грищенко зазначив, що Європейський Союз має бути зацікавлений в інтеграції до нього України, оскільки це означало б зміцнення безпеки і стабільності в Європі, а також доступ до нового ринку з великим потенціалом.

Говорячи про відносини Україна-ЄС, Міністр підсумував результати нещодавнього саміту. Зокрема, одним із найбільших досягнень було названо надання нашій країні Плану дій із запровадження безвізового режиму.

Окрім того, Костянтин Грищенко відзначив високий рівень двосторонніх українсько-шведських відносин і наголосив на прагненні України розвивати і поглиблювати двостороннє співробітництво зі Швецією.

Участь у заході взяли представники урядових та політичних кіл Швеції, неурядових організацій, стокгольмського дипломатичного корпусу, професури та студентів профільних ВНЗ, засоби масової інформації.

 

версія для друку