українська російська англійська
Держкомпідприємництво пропонує штрафувати посадовців за неусунення порушень при видачі дозволів
07.12.2010 | 13:45
Прес-служба Держкомпідприємництва

На посадовців, які не усунули порушень законодавства при видачі дозвільних документів, вказаних у приписах Держкомпідприємництва, чекає штраф від 20 до 50 неоподаткованих мінімумів доходів громадян. Таку додаткову статтю в Кодекс про адміністративні порушення вводить законопроект про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо вдосконалення дозвільної системи у сфері господарської діяльності та застосування норм адміністративного права. 

Розроблений Держкомпідприємництвом законопроект № 7413 від 2 грудня 2010 року зареєстрований у Верховній Раді України. Згідно з проектом закону, державний контроль за додержанням державними адміністраторами та дозвільними органами дозвільного законодавства та встановленого порядку видачі дозволів здійснюється уповноваженим органом шляхом проведення планових та позапланових перевірок. Планові перевірки проводяться за річним планом, який затверджується уповноваженим органом. Позапланові перевірки призначаються у чітко визначених випадках, зокрема, на підставі письмової заяви підприємця чи громадянина про порушення дозвільного законодавства або якщо дозвільним органом не подана інформація про усунення  таких порушень.

Законопроект спрямований на удосконалення відповідно до європейських стандартів контролю за дотриманням вимог законодавства з питань видачі документів дозвільного характеру та застосування норм адміністративного права за порушення дозвільними органами та державними адміністраторами порядку видачі дозвільних документів.

 

версія для друку