українська російська англійська
Мінтрансзв'язку зробило перший крок у створенні програми безпеки морської діяльності
07.12.2010 | 14:40
Прес-служба Мінтрансзв'язку

За дорученням Міністра транспорту та зв’язку Костянтина Єфименка фахівцями Укрморрічфлоту підготовлено і направлено на погодження до зацікавлених відомств концепцію програми «Безпека морської діяльності». Реалізація цієї програми дозволить знизити на 30% рівень аварійності протягом найближчих п’яти років.

Документ містить аналіз причин виникнення аварійних подій на водному транспорті і визначає оптимальні варіанти вирішення проблем, що до них призводять. Зокрема, визначено шляхи досягнення безпеки судноплавства на морських та внутрішніх водних шляхах, пошуку та рятування на морі, захисту природного середовища та боротьби з актами насильства на водному транспорті.

Слід зазначити, що зараз відповідної програми або навіть її аналогу не існує, що не дозволяє істотно знизити рівень аварійності на морському і річковому транспорті.

Після погодження концепція програми буде представлена Кабінету Міністрів України для затвердження. Виконання програми сприятиме розширенню морських перевезень, розвитку туризму і економіки держави.

 

версія для друку