українська російська англійська
Мінекономіки: Василь Цушко зустрівся з Міністром економіки, енергетики і туризму Республіки Болгарія Трайчо Трайковим
07.12.2010 | 15:30
Прес-служба Мінекономіки

У Міністерстві економіки України відбулася зустріч Міністра економіки України Василя Цушка з Міністром економіки, енергетики і туризму Республіки Болгарія Трайчо Трайковим.

Наразі триває робота українсько-болгарської Міжурядової комісії з економічного співробітництва, головою якої з української сторони є Міністр палива та енергетики України Юрій Бойко. Широкий спектр питань, внесений до порядку денного засідання Комісії, свідчить про реальну зацікавленість у подальшому поглибленні  і розширенні двосторонньої співпраці між країнами.

У своєму вступному слові Василь Цушко наголосив, що для України Болгарія є перспективним торговельно-економічним партнером, важливим туристичним центром серед країн Східної і Центральної Європи.

Міністр економіки України поінформував Міністра економіки, енергетики і туризму Республіки Болгарія  про соціально-економічний стан в Україні, програму діяльності Уряду щодо здійснення системних реформ, модернізації промисловості та створення привабливішого і прагматичного інвестиційного клімату в країні.

«В Україні розраховують на активізацію двосторонніх бізнесових контрактів. Тому необхідно постійно проводити заходи, які б сприяли налагодженню прямих ділових контактів між нашими країнами», - підкреслив Василь Цушко.

Під час діалогу сторони обговорили шляхи активізації українсько-болгарського співробітництва в таких галузях як торгівля, інвестиції, промисловість, транспорт, енергетика, сільське господарство, туризм, науково-технічна співпраця, охорона здоров'я, стандартизація.

 

версія для друку