українська російська англійська
Головдержслужба: Відбулося чергове засідання Ради керівників кадрових служб центральних органів виконавчої влади
07.12.2010 | 16:45
Прес-служба Головдержслужби

У конференц-залі Школи вищого корпусу державної служби відбулося чергове засідання Ради керівників кадрових служб центральних органів виконавчої влади.

Захід пройшов під головуванням начальника Головдержслужби України Тимофія Мотренка за участю керівників кадрових служб центральних органів виконавчої влади. Виступаючи, Тимофій Мотренко звернув увагу членів Ради на те, що саме вони є потужним ресурсом у реформуванні управління персоналом на державній службі.

У засіданні взяли участь президент Комісії державної служби Канади Марія Баррадос, представники Адміністрації Президента України, Апарату Верховної Ради України, Центрального комітету профспілки працівників державних установ України, українсько-канадського проекту «Реформа управління персоналом на державній службі в Україні».

Під час засідання директор департаменту персоналу державних органів та органів місцевого самоврядування Головдержслужби, секретар Ради Юрій Піжук доповів про роботу Ради у 2010 році та напрями діяльності у 2011 році. Наголосив, що Рада розпочала підготовку посібника «Перші кроки новопризначеного керівника кадрової служби», програми підвищення кваліфікації працівників кадрових служб, формування системи інформаційної підтримки управління людськими ресурсами на державній службі в Україні. Також визначив, що основними напрямами роботи Ради є розробка нового порядку оцінювання діяльності державних службовців, нової моделі класифікації посад державних службовців, методики паспортизації посад та паспорта посади, методики опису професійної компетенції державних службовців. Для реалізації цих завдань ним запропоновано створити відповідні робочі групи.

Про досвід Канади щодо механізмів забезпечення принципу заслуг та здобутків при призначенні на державну службу доповіла президент Комісії державної служби Канади Марія Баррадос, а про подальшу співпрацю з українсько-канадським проектом «Реформа управління персоналом на державній службі в Україні» - експерт проекту Іванна Ібрагімова.

 

версія для друку