українська російська англійська
МОЗ: Президент Комісії державної служби Канади Марія Баррадос зустрілася з посадовцями Міністерства охорони здоров'я України
07.12.2010 | 17:50
Прес-служба МОЗ

За участі Міністра охорони здоров’я Зіновія Митника та Начальника Головдержслужби Тимофія Мотренка відбулася зустріч з Президентом  Комісії державної служби Канади Марією Баррадос.

Під час зустрічі Марія Баррадос розповіла про досвід роботи Комітету з акредитації закладів охорони здоров’я Канади, громадської організації, де пані Баррадос працює Головою Ради з міжнародного співробітництва.

Завданням роботи Комітету є підвищення якості надання послуг закладами охорони здоров’я через проведення добровільної акредитації. Комітет з акредитації закладів охорони здоров’я Канади має значний досвід у розробці стандартів надання медичної допомоги, а також покращення якості роботи закладів охорони здоров’я як у Канаді, так і за кордоном, яким готовий ділитися з українськими колегами.

У зустрічі також взяли участь заступник Міністра охорони здоров’я України Владлена Дубініна, виконувач обов'язків директора Центру адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу Андрій Бега та заступник керівника українсько-канадського проекту «Реформа управління персоналом на державній службі» Оксана Кікоть.

За результатами зустрічі було домовлено про початок співробітництва між українською та канадською сторонами у сфері покращення якості послуг з охорони здоров’я.

 

версія для друку