українська російська англійська
Мінкультури: У Сирійській Арабській Республіці проходять Дні культури України
07.12.2010 | 17:20
Прес-служба Мінкультури

7 грудня Міністр культури і туризму України Михайло Кулиняк взяв участь в урочистому відкритті Днів культури України в Сирії, яке відбулося в місті Дамаск.

Дні культури України в Сирії проходять для популяризації нових напрямків сучасного мистецтва України, поглиблення культурно-мистецьких взаємин з Сирійською Арабською Республікою, заохочення сирійських громадян відвідувати України.

У рамках Днів культури відбудуться концерти національного заслуженого академічного ансамблю пісні і танцю «Донбас»; виставка декоративно-прикладного мистецтва, репрезентована вишивкою гладдю, ткацтвом, клеєним волокном, ковальським мистецтвом; фотовиставка «Гордий бути українцем»; Дні українського кіно в Сирії.

Під час Днів культури України в Сирії відбудеться ряд зустрічей офіційної делегації України на чолі з Міністром культури і туризму України Михайлом Кулиняком з представниками центральних органів виконавчої влади Сирійської Арабської Республіки, зокрема, з Прем`єр-міністром САР, Міністром культури САР, Міністром інформації САР та Міністром туризму САР.

Дні культури України в Сирії пройдуть з 7 по 12 грудня в містах Дамаск, Алеппо та Латанія.

 

версія для друку