українська російська англійська
Мінекономіки: Відбулося засідання громадської ради при Міністерстві економіки України
08.12.2010 | 09:30
Прес-служба Мінекономіки

Відбулося останнє засідання діючої  громадської ради при Міністерстві економіки України. Співголовами громадської ради при Міністерстві економіки України є Міністр економіки України Василь Цушко та Президент Української аграрної конфедерації Леонід Козаченко.

У засіданні також взяли участь представники  Міністерства економіки – заступники Міністра, керівники структурних підрозділів, громадських організацій, професійних спілок, наукових установ, організацій, представники Світового банку.

Учасники засідання обговорили проект Закону України  “Про внесення змін до Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”. Цей   законопроект встановлює умови та порядок відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом та застосування ліквідаційної процедури, повного або часткового задоволення вимог кредиторів.

Представником Світового банку в Україні було проведено аналіз Меморандуму Світового банку з економічного розвитку «Стратегічний вибір щодо прискорення та підтримки зростання в Україні».

  На порядку денному засідання одним із головних було питання щодо утворення ініціативної групи з підготовки установчих зборів з формування нового складу громадської ради при Мінекономіки.

Міністр економіки Василь Цушко поінформував, що громадська рада у новому складі буде створена найближчим часом. Громадська рада, за словами Василя Цушка і надалі сприятиме  реалізації громадянами конституційного права на участь в управлінні державними справами.

 

версія для друку