українська російська англійська
МОН: Дніпропетровщина отримала нові автобуси для сільських шкіл
08.12.2010 | 16:30
Прес-служба МОН

У Дніпропетровську область надходять нові шкільні автобуси для сільських шкіл.

6 і 7 грудня автобуси отримали Кіровська і Слов'янська середні школи  Криворізького району. Сьогодні новенькі автобуси одержали Манвелівська середня школа Васильківського і Кислянська середня школа Синельниківського районів. Завтра шкільний автобус, який щойно виїхав із воріт Херсонського автозаводу, отримають учні Ганівської середньої школи Верхньодніпровського району.

За словами голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації Олександра Вілкула, цього року  за кошти обласного бюджету було закуплено 20 шкільних автобусів. Ще 5 автобусів, які зараз надходять у райони області, закуплені за кошт Держбюджету.

Як підкреслив голова Дніпропетровської ОДА, на балансах районних відділів освіти і навчальних закладів в області 254 шкільні автобуси. Підвіз до сільських шкіл здійснюється також за допомогою орендованих транспортних засобів і за рахунок оплати школярам проїзних квитків на автобуси рейсового сполучення.

Для повного забезпечення потреби у шкільних автобусах для сільських шкіл необхідно ще 25 автобусів, які будуть закуплені вже в наступному році.

 

версія для друку