українська російська англійська
МЗС: Словаччина підтримає Україну на шляху до Євросоюзу
09.12.2010 | 09:30
Прес-служба МЗС

У Міністерстві закордонних справ України відбулися політичні консультації на рівні заступників міністрів закордонних справ України та Словацької Республіки.

Українську делегацію очолив заступник Міністра закордонних справ Павло Клімкін, словацькуДержавний секретар МЗС Словаччини Мілан Єжовіца.

Сторони узгодили попередній графік двосторонніх візитів та заходів у першій половині 2011 року. Особлива увага була приділена питанню забезпечення активізації двостороннього діалогу на найвищому рівні.

У контексті зміцнення взаємодії України з Вишеградською групою підтверджено участь Прем‘єр-міністра України Миколи Азарова в ювілейному саміті цього регіонального об‘єднання у Братиславі, домовлено про проведення зустрічей на рівні міністрів закордонних справ та політичних директорів у форматі „В4+Україна”.

Сторони обговорили весь спектр актуальних питань європейської інтеграції України. Словацька сторона запевнила у незмінній підтримці нашої держави на шляху до ЄС та висловила готовність і надалі надавати практичну підтримку.

 

версія для друку