українська російська англійська
АМКУ: Знижено роздрібні ціни на м'ясо птиці та молочні продукти
13.12.2010 | 09:55
Прес-служба АМКУ

На виконання вимог Антимонопольного комітету в Україні відбулося зниження роздрібних цін на молочні продукти та м'ясо птиці.

Так, роздрібну вартість молочної продукції в українських торговельних мережах знижено в середньому на 10-15%, роздрібні ціни на твердий сир – до 25%. Ціни на молоко, вершкове масло, сметану знизилися в середньому на 10% у Кіровоградській області, на 8% – у Житомирській, Закарпатській, Одеській областях, на 5% – у Харківській, Запорізькій, Луганській областях. Роздрібні ціни на твердий сир знижено в середньому на 15% у Дніпропетровській та Хмельницькій області, на 10% – у Харківській, Луганській, Одеській, Чернігівській області. Найбільше зниження роздрібної ціни зафіксовано в Рівненській області. Зокрема, твердий сир «Лицар» ТМ «Шостка» подешевшав на 25% у мережі супермаркетів ТОВ «Арго-Р».

Ціни на охолоджене м'ясо птиці у роздрібній мережі знизилися в середньому на 5 %.

Реагуючи на вимоги Комітету, такі найбільші торговельні мережі, як ТОВ «Metro Cash & Carry Україна», ВАТ «АТБ-маркет», ТзОВ «ПАККО-холдинг», ТОВ «ЕКО», ТОВ «Фудмаркет», ТОВ «Ашан Україна», ТОВ «Адвентіс» та ЗАТ «Фуршет» зобов’язалися забезпечувати економічно обґрунтовані ціни на молочну продукцію та м'ясо птиці, укладаючи прямі контракти на поставку товару з виробниками.

 

версія для друку