українська російська англійська
Україна досягла значних результатів у адаптації транспортних норм до європейських
14.12.2010 | 16:50
.

Україна досягла значних результатів в адаптації транспортних норм до європейських. Про це було наголошено сьогодні, 14 грудня, на заключній конференції щодо реалізації проекту Twinning «Підтримка розробки та впровадження транспортної політики в Україні», що реалізовується в співробітництві між Німецьким федеральним міністерством транспорту, будівництва та міських справ, Австрійським федеральним міністерством транспорту, інновацій і технологій і транспортним відомством України.

Головною метою проекту була передача українським спеціалістам передового досвіду Європейського Союзу у транспортній галузі. Упродовж майже двох років в Україні за кошти Європейської Комісії реалізовувався проект міжнародної технічної допомоги у галузі транспорту за участю провідних експертів Німеччини, Австрії та України. Спільна робота фахівців була зосереджена на розробці Транспортної стратегії, схваленої Кабінетом Міністрів України.

Під час реалізації програми близько 550 українських спеціалістів з усіх галузей пройшли підготовку на спеціальних семінарах і тренінгах, які проводилися іноземними спеціалістами. Також було організовано п’ять навчальних подорожей до країн-членів ЄС.

Нагадаємо, фінансування проекту у розмірі близько одного мільйона євро здійснювалося Європейським Союзом.

 

 

версія для друку