українська російська англійська
МВС: Відбулася пряма телефонна лінія Міністра внутрішніх справ України Анатолія Могильова
15.12.2010 | 09:45
Прес-служба МВС

Відбулася пряма телефонна лінія Міністра внутрішніх справ України Анатолія Могильова. Більшість дзвінків стосувалися проблем пенсійного забезпечення, житлово-комунальної сфери, неповернення боргів та міжособистісних конфліктів.

Присутні на телефонній лінії журналісти цікавились у Міністра про реформи, які очікує міліцейське відомство. Анатолій Могильов відповів, що насамперед буде змінено законодавство, яке регламентує діяльність міліції, та спрощено систему діловодства МВС. Намічається кадрова оптимізація, конкурсний відбір на службу в міліцію, підвищення заробітної плати, реформування вузівської мережі, раціоналізація відповідних бюджетних витрат.

Міліцейський бюджет-2011 Міністр внутрішніх справ назвав «напруженим» і таким, що особливого покращення матеріально-технічного забезпечення працівникам міліції не принесе. Але, за словами Міністра, коштів на зарплату вистачить, і навіть прогнозується деяке підняття розміру грошового утримання. Стосовно того, чого чекати міліціонерам від можливих змін у пенсійному законодавстві, Анатолій Могильов наголосив: зміни будуть, але він буде відстоювати максимальний захист прав працівників органів внутрішніх справ.

 

версія для друку